CONTACT

CONTACTEER ONS

Heeft u vragen? Aarzel dan niet om contact op te nemen met ons. Wij zullen spoedig tot uw dienst staan.


Bedankt! Uw bericht is verstuurd. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Sorry! Er is een onverwachte fout opgetreden. Gelieve ons telefonisch te contacteren.

ZOEKT U EEN PERSOON

Onze medewekers kunt u bereiken via onderstaande gegevens.

Gedan_Werknemer_Danny_Van_Dosselaer

Danny Van Dosselaer ZAAKVOERDER

0475 46 15 02
Danny@gedan.be

Gedan_Werknemer_Gert_Van_Dosselaer

Gert Van Dosselaer ZAAKVOERDER

050 81 64 36
Info@Gedan.be

Gedan_Werknemer__Geert_Verweirder

Geert Verweirder PROJECTLEIDER

050 36 74 64
0495 24 22 85
Geert@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Cliff_Loosveld

Cliff Loosveld AFDELINGSHOOFD PREFAB

050 36 74 62
Cliff@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Dimitry_Thomas

Dimitry Thomas ADMINISTRATIEF BEDIENDE

050 36 74 67
Dimitry@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Dylan_Noppe

Dylan Noppe JUNIOR PROJECTLEIDER

Dylan@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Eddy_Cabbeke

Eddy Cabbeke BOEKHOUDING

050 36 74 65
Eddy@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Ir._Wouter_Aerts

Ir. Wouter Aerts PROJECTLEIDER & STABILITEITSSTUDIE

050 36 74 62
0475 53 77 56
Wouter@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Maarten_Ramon

Maarten Ramon VOORBEREIDING & OFFERTES

050 36 74 67
Maarten@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Marcel_Galle

Marcel Galle PROJECTLEIDER

050 36 74 64
0479 99 51 51
Marcel@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Peter_Vanslambrouck

Peter Vanslambrouck PROJECTLEIDER

050 36 74 63
0478 98 31 13
Peter@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Sander_Belpame

Sander Belpame PROJECTLEIDER

050 36 74 67
0475 33 45 11
Sander@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Serge_Devos

Serge Devos PROJECTLEIDER AFWERKING

050 36 74 61
0475 33 43 65
Serge@Gedan.be