OVER ONS

DE GESCHIEDENIS VAN GEDAN

Op 1 mei 1990 startten de gebroeders GERT en DANNY een eigen bedrijf na eerst enkele jaren ervaring te hebben opgedaan bij vader die werkzaam was in een groot bouwbedrijf. Zo ontstond de firma naam "GEDAN".

Stenen, cement, beton en alles wat met bouwen te maken heeft waren de gebroeders niet vreemd en na enkele jaren samen op de stelling te hebben gestaan was het een noodzaak dat Danny het administratieve en de financiƫle kant van de zaak op zich nam en Gert de praktische dingen regelde.

Ondertussen begon de firmanaam bekendheid te genieten bij architecten en bouwheren. Zo was het een noodzaak om het bedrijf uit te breiden. Zo zijn er nu al 50 mensen in dienst, waaronder 12 bedienden. De goede samenwerking, de gedrevenheid en de liefde voor het vak maakten het bedrijf tot wat het nu is.

  • 10 ploegen met ervaren stielmannen
  • Al een tweehonderdtal ruwbouwwerken uit de grond laten rijzen
  • Projecten in eigen promotie
  • Een goed gevuld orderboek en vele tevreden klanten, want daar gaan we voor

Als u denkt aan bouwen, verbouwen of u koopt liever iets dat al is gerealiseerd, neem dan zeker eens contact op met ons familiebedrijf.

Want wij bouwen met overleg!

Gedan
ONS TEAM

MEDEWERKERS AAN DE BUREAU

Gedan_Werknemer_Danny_Van_Dosselaer

Danny Van Dosselaer ZAAKVOERDER

0475 46 15 02
Danny@gedan.be

Gedan_Werknemer_Gert_Van_Dosselaer

Gert Van Dosselaer ZAAKVOERDER

050 81 64 36
Info@Gedan.be

Gedan_Werknemer__Geert_Verweirder

Geert Verweirder PROJECTLEIDER

050 36 74 64
0495 24 22 85
Geert@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Cliff_Loosveld

Cliff Loosveld AFDELINGSHOOFD PREFAB

050 36 74 62
Cliff@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Dimitry_Thomas

Dimitry Thomas ADMINISTRATIEF BEDIENDE

050 36 74 67
Dimitry@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Dylan_Noppe

Dylan Noppe JUNIOR PROJECTLEIDER

Dylan@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Eddy_Cabbeke

Eddy Cabbeke BOEKHOUDING

050 36 74 65
Eddy@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Ir._Wouter_Aerts

Ir. Wouter Aerts PROJECTLEIDER & STABILITEITSSTUDIE

050 36 74 62
0475 53 77 56
Wouter@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Maarten_Ramon

Maarten Ramon VOORBEREIDING & OFFERTES

050 36 74 67
Maarten@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Marcel_Galle

Marcel Galle PROJECTLEIDER

050 36 74 64
0479 99 51 51
Marcel@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Peter_Vanslambrouck

Peter Vanslambrouck PROJECTLEIDER

050 36 74 63
0478 98 31 13
Peter@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Sander_Belpame

Sander Belpame PROJECTLEIDER

050 36 74 67
0475 33 45 11
Sander@Gedan.be

Gedan_Werknemer_Serge_Devos

Serge Devos PROJECTLEIDER AFWERKING

050 36 74 61
0475 33 43 65
Serge@Gedan.be